Yakamoz İzmir bilgisayar servisi hard disk ve diğer belleklerden veri kurtarma işlemlerini lisanslı programlar aracılığıyla başarılı bir şekilde yapmaktadır

Bilgisayarların yaşamımıza girmesiyle tüm fotoğraflarımızı, videolarımızı ve dahi tüm hayati belgelerimizi dijital ortamlarda saklamaya başladık. Hepimizin başına gelmiştir. Yanlışlıkla o kadar uğraştığımız bir belgeyi silmişizdir ya da o belgenin silindiğini görmüşüzdür. Virüsler vb. programlar ya da kullanıcı dalgınlığı, yanlış bir kısa yol kullanımı nedeniyle verilerimiz silinir.

veri kurtarmaBilgisayarda sakladığımız verilerin tamamı sabit disktedir. Bilgisayarda veriyi yazma ve muhafaza etme işlevini yapan başka bir donanım mevcut değildir. Sabit diske veriler adresleme satırları şeklinde yazılır. Dosyaları sildiğinizde verileri değil adresleme satırlarını silmiş oluyorsunuz. Sabit disk, yeni bir veri yazarken eski verileri silmez. Yazılan yeni veriler için yeni bir yer açmaz. Bu nedenle sabit disk yeni verileri eski verilerin üzerine yazar. Kaybettiğiniz verilerin üzerine herhangi bir yeni veri yazılmamış ise kurtarılması daha kolay olur. Yakamoz İzmir Bilgisayar Servisi kaybedilen verileri itinayla geri getirmekte siz müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vermektedir.

Bilgisayarınız değiştirmek isteyebilirsiniz ya da bilgisayarınızı yazılımsal bir temizlemeye tabi tutabilirsiniz. Bu durumda belgelerinizi yeni bilgisayarınıza taşımak istersiniz ya da belgelerinizi aynı bilgisayarda saklamak istersiniz. Bu gibi durumlarda tek yapmanız gereken Bilgisayar tamircisini aramak olmalıdır. Yakamoz İzmir Bilgisayar Tamir Servisi, bilgisayar eğer açılıyor ise kurtarılmasını istediğiniz verileri taşınabilir hard disk aracılığı ile siz müşterilerimiz isterse sizlerin gözetiminde yedekleyip yedekler siz müşterilerimize teslim eder. Böylece saklamak istediğiniz tüm veriler harici hard disk içerisinde güvende olurlar. Bilgisayar açılmıyor ise yedekleme işlemi Yakamoz İzmir Bilgisayar Teknik Servisi tarafından kullanılan bilgisayar aracılığıyla yine harici hard diske aktarımını sağlamakta, siz müşterilerimiz isterler ise harici hard diski size teslim ediyoruz. Bu işlemler 10 GB’lık veri için yaklaşık olarak 30 ila 60 dakika arasında zaman almaktadır.

Bilgisayarınız çalışmıyor ise, yukarıda belirttiğimiz üzere veri kaybı yaşadıysanız en kaliteli lisanslı veri kurtarma programlarını kullanarak kaybedilen verilerin %80 gibi önemli bir kısmını ger getiriyoruz. Tek yapmanız gereken ise Yakamoz İzmir Bilgisayar Servisini aramak. Bize ulaşmak için tıklayınız…

Bu Yazımıza Oy Vermek İstermisiniz ?
[Total: 5 Average: 4.6]
Diğer Bilgiler