Macbook için her türlü arızada arayabileceğiniz Yakamoz İzmir Macbook Servisi hizmetinize hazırdır.

izmir macbook servisiMacbook Servisi

Teknolojinin ilerlemesiyle gelişen cihazlar günden güne mikrolaşmaktadır. Daha çok fonksiyonla, daha az yer kaplamaları hedeflenen bilgisayarlar dahil bu cihazlar da arızalara daha açık hale gelmektedir. Bu yüzden de daha özenli bir bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bunun farkında olan servisimiz, Yakamoz İzmir Notebook Servisi olarak Apple masaüstü bilgisayar, Apple Notebook (Macbook) ve Apple tabletlerin yazılım ve donanımından kaynaklanan arızalarını, kullanıcısından dolayı oluşabilecek arızalarını ve bilgisayar bakımlarını kaliteyi ön planda tutarak, özenli bir şekilde yapmaktayız. Macbook ürününüzün herhangi bir arızasında ve ya periyodik bakımları için Yakamoz İzmir Notebook Tamir Servisi’ni aramanız halinde ekibimiz 30 dakika içinde kapınızda olacak, bilgisayarınızı teslim alacaktır.

Apple Notebook’unuz yavaş çalışmaya başlamış, internete bağlanmakta zorlanır hale gelmiş olabilir. Ve ya istediğiniz oyuna giremiyor, yüklü programları açamıyor da olabilirsiniz. Bu tür arızalar yazılım hatalarından ya da bilgisayarınızın işletim sisteminden kaynaklanıyordur. Bilgisayarınızın parçalarından herhangi birinin arızalanması sonucu da olabilir. Bütün şikâyetleriniz için arayabileceğiniz Yakamoz İzmir Macbook Servisi,  teknik ekibiyle birlikte problemlerinize çözüm olmak için çalışmaktadır.

Parça Kırılması

Bilgisayarınızı düşürmüş, ekranını, klavyesini ya da menteşelerini kırmış olabilirsiniz. Bu gibi kullanıcıdan kaynaklanan arızalarda bazen parça değişimi gerekmektedir. Bu durumlarda da Yakamoz İzmir Macbook Servisi 2 yıl garantili ve bilgisayarınıza uygun olan parçalarla değişimi gerçekleştirmekte, kaliteyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

macbook servisiMacbook Sıvı Teması

Bilgisayar kullanımı sırasında sıkça karşılaşılan kazalardan birisi de, bilgisayarın üzerine su ve benzeri bir sıvının dökülmesidir. Sıvılar çabuk yayılır ve bilgisayarın içine çok çabuk sızarlar. Böyle bir durumla karşılaşırsanız saç kurutma makinesi ile kurutmaya çalışmak gibi yöntemlere lütfen başvurmayın. Bu davranış bilgisayarınızın arızalanmasına engel olmaz. Yapmanız gereken hemen bilgisayarınızın elektrikle bağlantısını kesmek ve bataryasını çıkarmaktır. Daha sonra iç parçalarının zarar görüp görmediğinin incelenmesi gerekir. Bunun için vakit kaybetmeden Yakamoz İzmir Macbook Servisi yetkililerini aramalısınız. Apple Notebook’unuz en kısa sürede adresinizden teslim alınacak, teknik ekibimiz tarafından incelenmesi yapılıp size bilgi verilecektir. Tamir edilmesini onayladığınız takdirde onarımı gerçekleştirilecek ve tekrar adresinize iade edilecektir.

Apple Notebook Servisi olarak tüm macbook, tablet ve bilgisayar arızaları için telefonunuzu bekliyoruz. Yakamoz İzmir Notebook Servisi

Bu Yazımıza Oy Vermek İstermisiniz ?
[Total: 2 Average: 1]
Diğer Bilgiler