Hp Notebook Servisi, tablet ve bilgisayarlarda oluşan arızaların tamiri, bilgisayar bakımları için Yakamoz İzmir Bilgisayar Servisi değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir.

hp notebook servisiBaşlangıçta oda büyüklüğünde olan bilgisayarlar, teknoloji ilerledikçe küçüldü, daha az yer kaplayan; fakat daha çok fonksiyonlara sahip cihazlar haline geldi. Günümüzde bilgisayarların yediden yetmişe birçok kişinin hayatında önemli bir yeri vardır. Fakat geliştikçe küçülen bilgisayarlar, küçüldükçe de daha çabuk arızalanmaya, daha itinalı bakım istemeye başlamıştır.

Bunun farkında olan İzmir Bilgisayar Servisi ekibimiz Hp masaüstü bilgisayar, Hp notebook ve Hp tabletlerinin yazılım ve donanımlarından kaynaklanan arızalarında, kullanıcısından kaynaklanan arızalarında ve periyodik bakımlarında kaliteli ve özenli bir şekilde İzmirliler için çalışmaktadır. Hp Notebook’unuzda oluşabilecek her türlü arızalar için İzmir Notebook Tamir Servisini aradığınızda, 30 dakika içinde adresinizde olunacak ve notebook’unuz teslim alınacaktır.

HP İzmir Notebook Servisi

Notebook’unuz yavaş çalışmaya başlamışsa, uzun sürede açılıyor ya da internete bağlanmakta zorlanıyorsa bilgisayarınızda yazılım hataları, işletim sisteminden kaynaklanan hatalar ya da parçalarında oluşmuş arızalar olabilir. Bazı programları açamıyor, istediğiniz oyuna giremiyorsanız İzmir Notebook Tamir Servisini arayabilir, teknik elemanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Bilgisayarınızı düşürmüş, ekranının, klavyesinin ve ya menteşelerinin kırılmasına neden olmuş olabilirsiniz. Bu çeşit kullanıcıdan kaynaklanan arızalarda parça değişimi gerekebilir. HP Notebook Servisi olarak yedek parça değişiminde 2 yıl garantili, bilgisayarınıza uygun parçalar seçerek, öncelikle kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

hp notebook servisiHP Notebook Kullanıcı Kaynaklı Arızalar

Bir diğer kullanıcı kaynaklı arızalar ise bilgisayarın üzerine su ve benzeri sıvıların dökülmesi sonucu oluşur. Çok sık karşılaşılan, böyle bir durumla karşı karşıya gelirseniz, birçok kullanıcının düştüğü yanılgıya düşmeyin ve bilgisayarınızı saç kurutma makinesi ile kurutmaya çalışmayın. Bu uygulama bilgisayarınızın arızalanmasına engel olmayıp, bilgisayara zarar bile verebilir. Yapmanız gereken bilgisayarınızı fişten çekip, bataryasını çıkarmaktır. Sıvılar çok hızlı bir şekilde bilgisayarınızın iç parçalarına sızacağı için bu parçaların incelenmesi, zarar görüp görmediklerinin tespit edilmesi gerekir. Vakit kaybetmeden İzmir Notebook Tamir Servisini aramalı ve teknik yardım almalısınız. İzmir Notebook Servisi olarak bizi aradığınızda en kısa süre içinde Hp Notebook’unuz adresinizden teslim alınacak, arıza tespiti yapıldıktan sonra size haber verilecektir. Tamirini onayladığınızda bilgisayarınız onarılacak ve tekrar adresinize iade edilecektir.
HP Notebook Servisi olarak kaliteli, güvenilir ve hızlı servis için uzman ekibimizle birlikte Tüm İzmirliler için hizmetinizdeyiz.Bize Ulaşmak için Tıklayınız...

İzmir HP Servisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

Bu Yazımıza Oy Vermek İstermisiniz ?
[Total: 0 Average: 0]
Diğer Bilgiler