İzmir notebook servisi

izmir laptop servisi

Dell marka notebook, tablet ve bilgisayarlarda her türlü arıza, sorun ve bakımları için arayabileceğiniz Yakamoz Bilgisayar İzmir notebook servisi çözüm olmak için telefonunuzu bekliyor.

Teknolojinin ilerlemesiyle gelişen bilgisayarlar dahil bütün cihazlar, hayatımızı kolaylaştırmakla birlikte günden güne mikrolaşıyor. Daha az yer kaplayıp, daha fazla fonksiyona sahip olan bu cihazlar da daha sık arızalanmakta ve daha özenli bir bakım istemektedir. İzmir Bilgisayar Servisi olarak, teknik ekibimiz ile birlikte bunun farkındayız ve Dell masaüstü bilgisayar, Dell notebook ve Dell tabletlerin her türlü yazılım ve donanımından ve ya kullanıcıdan kaynaklanan arızaları ve periyodik bakımları için İzmir notebook servisi olarak hizmet vermekteyiz. Dell Notebook’larınızda oluşabilecek herhangi bir arızada, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedef alan İzmir notebook tamir servisimizi aramanız halinde 30 dakika içinde adresinizde olunacak ve bilgisayarınız teslim alınacaktır.

İzmir notebook servisi

dell notebook servisi

Dell İzmir Notebook Servisi

Dell Notebook’unuz yavaşlamış, uzun sürede açılıyor ve ya internete bağlanmakta zorlanıyor olabilir. İstediğiniz bazı oyunlara girmekte ya da bazı programları açmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Dell Notebook’larda oluşan bu tür sorunlar işlem sisteminden kaynaklı hatalardan, yazılım hatalarından ve ya arızalı bir parçadan kaynaklanıyor olabilir. İzmir Notebook Tamir Servisi teknik ekibimiz bu tür sorunlarınızı çözmek için hizmet vermektedir. Kullanıcı olarak bilgisayarınızı düşürebilir, ekranın, klavyenin ya da menteşelerin kırılmasına sebep olabilirsiniz. Çok sık karşılaşılan bu tür kullanıcı kaynaklı arızalarda parça değişimi gerekebilmektedir. İzmir notebok servisi bu durumlarda 2 yıl garantili ve bilgisayarınıza uygun yedek parçalar kullanarak, kaliteye ve sizin memnuniyetinize son derece önem vermektedir.

Sık karşılaşılan bir diğer kullanıcı kaynaklı arızalardan birisi de, bilgisayarın üzerine su ve benzeri sıvıların dökülmesidir. Böyle bir kazayla karşı karşıya kaldığınızda çoğu kullanıcının yaptığı gibi bilgisayarınızı saç kurutma makinesi ile kurutmaya çalışmayınız. Bu uygulama yanlış ve faydasızdır. Yapmanız gereken hemen laptopu fişten çekmek ve bataryasını çıkarmaktır. Dökülen sıvı bilgisayarınızın iç kısımlarına hızlı bir şekilde sızacağı için bazı iç parçaları zarar görmüş olabilir. Bunun için vakit kaybetmeden incelemesi yapılmalı ve müdahale edilmelidir. Yakamoz Bilgisayar İzmir Notebook Servisi olarak bizi aradığınızda, en kısa sürede Dell Notebook’unuz adresinizden teslim alınacak, İzmir laptop servisi teknik ekibi tarafından arıza tespiti yapılıp size bilgi verilecektir. Onayınız alındıktan sonra tamiri gerçekleştirilecek ve tekrar adresinize iade edilecektir.

Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet için Dell Notebook’larınızın her türlü arızasında arayın, Yakamoz Bilgisayar İzmir Notebook Tamir Servisi olarak bilgisayarlarınızın sorunlarını ortadan kaldıralım.

İzmir Dell teknik servisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

Bu Yazımıza Oy Vermek İstermisiniz ?
[Total: 0 Average: 0]
Diğer Bilgiler