İzmir laptop servisiYakamoz Bilgisayar Acer İzmir laptop servisi olarak her türlü arızaları gidermek ve gerektiği durumlarda parça değişimi yapmak için hizmetinizdeyiz.

Teknoloji çok hızlı gelişiyor. Bu gelişimin hayatımızda çok büyük kolaylıklar sağladığı da bir gerçek. Fakat artık vazgeçemediğimiz, olmazsa olmaz hale gelen bu cihazlar gün gçtikçe de mikrolaşıyor ve mikrolaştıkça da arızalara daha açık hale geliyor.

Yakamoz Bilgisayar İzmir laptop servisi olarak Acer masaüstü bilgisayar, Acer notebook ve Acer tabletlerinizin her türlü yazılım ve donanımdan kaynaklanan arızalarını onarmakta, en iyi şekilde cihazlarınızın bakımını yapmakta ve gerekirse parça değişimini gerçekleştirmekteyiz. Acer bilgisayarınız herhangi bir şekilde arızalandığında, bir telefonunuzla,30 dakika içinde kapınızdayız.

Notebooklarda en çok karşılaşılan arızalar, çoğunlukla kullanıcı hatasından kaynaklanmakla birlikte, yazılım ve işletim sisteminden kaynaklı hatalar, Acer laptop parça arızaları ve internet erişiminde yaşanan güçlükler olarak karşımıza çıkıyor. Acer Notebook arızalarının tümü için, tecrübeli, uzman ekibimizle birlikte Yakamoz Bilgisayar İzmir laptop servisi olarak hizmetinizdeyiz.

İzmir Notebook Tamir Servisi

Acer Notebook’unuz ilk açılışta çok uzun süre bekliyor olabilir… İnternete bağlanmakta zorlanıyor olabilirsiniz… Acer Notebook’unuzun çok yavaş çalıştığından şikayetçi olabilirsiniz… Ve ya bazı oyunlar gibi yüklü programlara giremiyor da olabilirsiniz… Bu tür problemler yazılımdan kaynaklanan problemlerdir. Unutmamanız gereken Yakamoz Bilgisayar İzmir laptop servisi uzman ekibiyle birlikte yanınızda ve çözüm olmaya hazır.

Acer Notebook Ekran Sorunları

Acer Notebook’unuzda kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar da yaşayabilirsiniz. Notebook’unuzu düşürebilir, ekranını ya da klavyesini kırabilir ve ya menteşelerinde oluşan arızalara sebep olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yedek parça değişlimi gerekebilir. Yakamoz Bilgisayar İzmir notebook servisi olarak 2 yıl garantili yedek parçalar kullanmakta, müşterilerimiz için kaliteyi ön planda tutmaktayız.

İzmir laptop servisiAcer Notebook Sıvı Teması

Notebook arızalarına sebep olan, yine sıkça karşılaştığımız olaylardan birisi de üzerine sıvı dökülmesidir. Böyle bir durumda, birçok kişinin yaptığı gibi asla saç kurutma makinesiyle kurutmaya çalışmamalısınız. Bu bilgisayarınıza onarılması güç zararlar verebilir. Yapmanız gereken, bilgisayarınızın elektrikle temasını kesmek ve hemen bataryasını çıkarmaktır. Daha sonra Acer Notebook’unuzun iç parçalarının zarar görüp görmediğinin incelenmesi ve zarar görmüş parçalar varsa vakit kaybetmeden onarılması gerekir. Bunun için Yakamoz Bilgisayar İzmir laptop servisi‘ni aramalı ve uzman yardımı almalısınız. Acer Notebook’unuz en kısa sürede adresinizden alınacak, arızaların tespiti yapılacak ve size bilgi verilecektir. Onayınız alındıktan sonra da tamiri yapılıp tekrar adresinize teslim edilecektir.

Tüm Acer notebook arızalarında, çözüm olabilmek ve tamiri için telefonunuzu bekliyoruz.

İzmir Acer Teknik Servisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

Bu Yazımıza Oy Vermek İstermisiniz ?
[Total: 0 Average: 0]
Diğer Bilgiler