Yakamoz İzmir Casper Notebook Servisi, bilgisayarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve sorunlarda çözüm olmaya hazır.

casper notebook servisiİçinde bulunduğumuz teknoloji çağında geliştirilen cihazlar hayatımızın bir çok alanında bizlere kolaylık sağlamakta. Geliştirilmeye devam eden bu cihazlar günden güne küçülmekte, daha az yer kaplayarak daha fazla fonksiyona sahip olmaları hedeflenmektedir. Fakat bilgisayarlar da dahil olmak üzere bu cihazlar küçüldükçe arızalanma oranları da artmaktadır. Bizler Yakamoz İzmir Casper Notebook Servisi olarak Casper masaüstü bilgisayar, notebook ve tabletlerin bütün yazılım ve donanın arızalarını, kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızaları ve bilgisayar bakımlarını kaliteli ve özenli bir şekilde yapmaktayız. Casper Notebook’unuzda oluşabilecek herhangi bir arızada, Yakamoz İzmir Notebook Servisi’ni aramanız halinde 30 dakika içinde adresinizde olunacaktır.

Bilgisayarda oluşan arızalar, yazılım hataları, işlem sisteminden kaynaklanan hatalar, notebook parça arızaları olabilir. Notebook uzun sürede açılıyor ve ya internete bağlanmakta zorlanıyorsa, Casper Notebook’unuz yavaş çalışıyorsa ya da istediğiniz oyuna girememek gibi şikâyetleriniz varsa Yakamoz İzmir Notebook Tamir Servisi olarak problemlerinizi çözmek için hizmetinizdeyiz. Düşme ve benzeri nedenlerle kırılan, çatlayan ekran, klavye, menteşe gibi parçaları, 2 yıl garantili, bilgisayarınıza uygun parçalarla değiştirerek, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Casper Notebook Servisi

izmir notebook servisiBir diğer kullanıcı hatası ise Notebook’ların üzerine su ve benzeri sıvıların dökülmesidir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda, bir çok kişinin yaptığı hataya düşüp, lütfen bilgisayarınızı saç kurutma makinesi ile kurutmaya çalışmayın. Bunun yarardan çok zararı olabilir. Hemen notebook’unuzun elektrik bağlantısını kesin ve bataryasını çıkarın. Daha sonra vakit kaybetmeden  İzmir Notebook Tamir Servisini aramalı ve teknik yardım almalısınız. Notebook’un iç parçalarının zarar görüp görmediğinin incelenmesi ve zarar görmüş parçalar var ise müdahale edilmesi gerekir. İzmir Notebook Servisi olarak bizi aradığınızda, en kısa sürede Casper Notebook’unuz bulunduğunuz adresten teslim alınacak, incelenmesi ve arıza tespiti yapıldıktan sonra size bilgi verilecektir. Onayınız alındıktan sonra tamiri yapılıp, notebook’unuz adresinize tekrar geri iade edilecektir. Bütün Casper bilgisayar arızaları için bizi arayın. Çözüm olmaktan mutluluk duyarız. İletişim için tıklayınız..

İzmir casper Teknik Servisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

Bu Yazımıza Oy Vermek İstermisiniz ?
[Total: 2 Average: 4]
Diğer Bilgiler