samsung notebook servisiYakamoz Bilgisayar İzmir Samsung notebook servisi oluşabilecek her türlü arıza ve sorunlarda çözüm olmak için hizmete hazır.

Teknoloji çok hızlı gelişiyor. Teknolojinin gelişmesiyle, başlangıçta oda büyüklüğünde olan bilgisayarlar günden güne küçüldü. Çantamızda taşıyabilir boyutlara ulaşan bilgisayarlar, küçülmekle birlikte daha fazla fonksiyonel hale geldiler. Bu nedenle de daha sık arızalanan, daha fazla bakım ve itina isteyen cihazlar oldular. Bunun farkında olan ve Yakamoz İzmir Bilgisayar Servisi olarak bizler Samsung masaüstü bilgisayar, Samsung notebook ve Samsung tabletlerin bütün yazılım ve donanımından kaynaklanan hataları, kullanıcısından kaynaklanan arızaları ve periyodik bakımlarını son derece özenli ve kaliteyi ön planda tutarak yapmaktayız. Samsung Notebook’unuzda yaşayabileceğiniz her sorun için Yakamoz Bilgisayar İzmir Notebook Servisi’ni aramanız halinde 30 dakika içinde adresinizde olunacaktır.

Samsung Notebook Servisi İzmir

Notebooklarda oluşan arızalar, yazılım hatalarından, işletim sisteminden kaynaklanan hatalardan ya da parçalarında oluşabilecek arızalardan olabilir. Bilgisayarınızın açılması uzun sürüyor, yavaş çalışıyor, internete bağlanmakta zorlanıyorsa ve ya istediğiniz programı açmakta zorlanıyor, istediğiniz oyuna giremiyorsanız Yakamoz İzmir notebook tamir servisi olarak problemlerinizi çözmek için hizmetinizdeyiz.

izmir notebook servisiSamsung Notebook Donanım Arızası

Bilgisayarınızı düşürmüş ve ya benzer bir sebepten dolayı ekranının, klavyesinin ve ya menteşelerinin kırılmasına neden olmuş olabilirsiniz. Bu tür kullanıcıdan kaynaklanan arızalarda yedek parça değişimi gerekebilir. Yakamoz Samsung notebook servisi olarak yedek parça değişimlerinde 2 yıl garantili ve bilgisayarınıza uyumlu parçalar tercih ederek sizin memnuniyetinizi ve kaliteli iş yapmayı hedeflemekteyiz.

Samsung Notebook Sıvı Dökülmesi

Sık karşılaşılan bir başka kullanıcı kaynaklı arıza sebebi ise bilgisayarların üzerine su ve benzeri sıvıların dökülmesidir. Böyle bir kazayla karşı karşıya kalırsanız lütfen bilgisayarınızı saç kurutma makinesi ile kurutmaya çalışmayın. Bu çok yanlış bir uygulama olup bilgisayarınızın arızalanmasını engellemez. Yapmanız gereken sadece bilgisayarınızı fişten çekip, bataryasını çıkarmaktır. Daha sonra iç parçalarının zarar görüp görmediğinin incelenmesi gerekir. Sıvılar bilgisayarınızın iç parçalarına çok hızlı bir şekilde sızacağı için diğer parçalarında zarar görmemesi adına en kısa sürede Yakamoz İzmir notebook servisi olarak bizi aramalısınız. Bilgisayarınız bulunduğunuz adresten teslim alınacak, Samsung notebook servisi teknik ekibimiz tarafından hasar tespiti yapılacaktır. Bilgisayarın iç parçalarında zarar görmüş parçalar var ise size bilgi verilecek, onaylamanız halinde tamiri yapılacaktır. Son olarak İzmir notebook servisi elemanlarımız tarafından bilgisayarınız adresinize tekrar iade edilecektir.

Hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet misyonumuz. Her türlü Samsung bilgisayar arızaları ve bakımları için Yakamoz İzmir notebook tamir servisi uzman ekibiyle, bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bu Yazımıza Oy Vermek İstermisiniz ?
[Total: 0 Average: 0]
Diğer Bilgiler