Exper Notebook Servisi, ekibiyle birlikte her türlü arızalarınızın tamiri ve parça değişimleri için hizmete hazır.

exper notebook servisiGelişen teknoloji hayatımızı kolaylaştıran birçok cihazı hizmetimize sunmaya devam ediyor. Bu cihazlar, bilgisayarlar da dahil olmak üzere gittikçe mikrolaşıyor; mikrolaştıkça da arızalanma ihtimalleri artıyor. Ekibimizle beraber Yakamoz İzmir Bilgisayar Servisi olarak Exper masaüstü bilgisayar, notebook ve tabletlerinizin ihtiyaç duyduğunuz her türlü tamiri için hizmetinizdeyiz. Yazılım ve donanımdan kaynaklanan problemlerin çözümü, bilgisayarlarınızın bakımı ve gerekirse parça değişimleri için bir telefon kadar yakınınızda, Yakamoz İzmir Notebook Tamir Servisi ekibiyle 30 dakika içinde kapınızdayız.

Exper Notebook Servisi

Genellikle notebook’larda kullanıcılardan kaynaklanan arızalar meydana gelmekte. Bununla birlikte notebook’larınızın yazılımlarından ya da işexper notebook servisiletim sistemlerinden kaynaklanan arızalar, problemler de yaşanmaktadır. Notebook’larda parça arızaları ve internete erişim konularında da şikayetler gelmektedir. Exper Notebook bilgisayarlarınızda yaşayabileceğiniz tüm arıza ve sorunlar için arayabilirsiniz.

Exper Notebook’unuz yavaş çalışıyor, çok uzun sürede açılıyor, internete bağlanmakta güçlük çekiyor ve ya bazı oyunlar gibi yüklü programlara girebilmekte zorluk çıkarıyor olabilir. Bu tür problemler notebook’unuzun yazılımından kaynaklanan problemlerdir. Yakamoz İzmir Notebook Tamir Servisi, notebook’larınızın her türlü arızalarını gidermek için hizmete hazır bulunmaktadır. Exper Notebook’larınızda kullanıcı kaynaklı arızalar da olabilir. Notebook’unuzda düşme sonucu ekran ve klavyelerde kırılmalar, menteşelerde arızalar da meydana gelebilir. Bu tür arızalar genellikle parça değişimi gerektirmektedir. Yakamoz İzmir Notebook Servisi olarak biz 2 yıl garantili ve bilgisayarınıza uygun yedek parçalar seçerek, sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Notebook arızalarına neden olan bir diğer kullanıcı hatası ise bilgisayarınızın üzerine kaza sonucu dökülen sıvılardır. Bu durumda çoğunlukla saç kurutma makinesi ile kurutma yoluna gidilmektedir. Bu çok yanlış bir uygulama olup, bilgisayara daha çok zarar verebilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız hemen bilgisayarınızı fişten çekmeli ve bataryasını çıkarmalısınız. Exper Notebook’unuzun iç parçaları da dökülen sıvıdan dolayı zarar görmüş olabilir. Bunun vakit kaybetmeden incelemesi yapılmalı, zarar görmüş parçalar varsa tamir edilmelidir. Bunun için hemen Yakamoz İzmir Notebook Tamir Servisini aramalı ve teknik ekibimizden yardım almalısınız. Telefonunuzdan sonra Exper Notebook’unuz hızlı bir şekilde adresinizden teslim alınacak ve hasar tespiti yapılıp sizlere bilgi verilecektir. Onayladığınız taktirde de tamiri yapılıp, tekrar adresinize teslim edilecektir.

Tüm Exper Notebook arızaları için hızlı ve güvenilir servis hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz. İletişim için tıklayınız..

İzmir Exper Teknik Servisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız…

Bu Yazımıza Oy Vermek İstermisiniz ?
[Total: 0 Average: 0]
Diğer Bilgiler