İzmir notebook servisi İzmir notebook servisi olarak Asus Notebook’larınızın her türlü arızasına çözüm getirmek için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Teknolojinin ilerlemesiyle istediğimiz her şeye kısa zamanda istediğimiz yerde ulaşmamız mümkün oldu. Bu kolaylığı sağlayan cihazlarımız gitgide gelişti, geliştikçe mikrolaştı, mikrolaştıkça da arızaya açık hale geldi. Bunun farkına varan Yakamoz İzmir Bilgisayar Servisi Asus masaüstü bilgisayar, Asus notebook ve Asus tabletlerinizin her türlü yazılım ve donanım arızalarını itinayla onarmakta, gerekli tüm bakımlarını kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Asus Notebook’unuz herhangi bir arıza verdiğinde ne yapacağınızı bilemediğiniz takdirde İzmir Notebook Tamir Servisini aramanız yeterli. 30 dakika içerisinde kapınızdayız.

Notebooklar karmaşık cihazlardır. Arızaların çoğu kullanıcı hatası olmakla birlikte yazılım hataları, işletim sisteminden kaynaklı hatalar, notebook parça arızaları, internet bağlantı sorunları da sıkça karşılaştığımız diğer arızalardır. Asus Notebook arızalarında uzman, tecrübeli elemanlarımızda bu tür arızalarında tümünde siz İzmir halkına hizmet vermek için buradayız.

Asus İzmir Notebook Tamir Servisi

Asus Notebook’unuz açılırken çok mu bekliyor? Açılışta görülen siyah ekranda takılıp kalıyor mu? İnternete bağlanmakta güçlük mü çekiyorsunuz? Asus Notebook’unuzun yavaşlığı sizi rahatsız mı ediyor? İstediğiniz oyuna girmekte zorlanıyor musunuz? İzmir notebook servisi tüm bu şikayetlerinize çözüm bulmakta. Bu gibi arızalar yazılımdan kaynaklanan sorunlardır.

İzmir notebook servisi

asus notebook servisi

Asus Notebook Erkan Kırılması

Asus Notebook’unuzu elinizden düşürebilir; yanlışlıkla da olsa ekranını, klavyesini, menteşeleriniz kırabilirsiniz. Bunlar gibi Asus notebook ekran kırılması, çatlaması gibi sorunları ekran-monitör değişimiyle onarmaktayız. 2 yıl garantili yedek parça kullanmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini birinci sıraya koymaktayız.

Asus Notebook Sıvı Teması

Bir diğer kullanıcı hatası olarak notebookunuzun sıvı ile teması durumunda ilk yapmanız gereken bilgisayarınızın elektrik bağlantısını kesmek ve bataryasını çıkarmak olmalıdır. Çoğu kullanıcı sıvı teması durumunda kurutma makinesi ile kurutmaya çalışmakta bu işlemden sonra sorunun çözüleceğini düşünmektedir. Fakat bu yanlıştır. Asus Notebook’unuzun iç parçalarının zarar görüp görmediği incelenmeli ve gerekirse zaman kaybetmeden tamiri yapılmalıdır. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız tek yapmanız gereken Yakamoz İzmir notebook servisi‘ni aramak. Asus Notebook’unuz evinizden alınarak arıza tespiti yapıldıktan sonra onayınız ile birlikte tamir işlemi gerçekleştirilir ve yine evinize teslim edilir.

Tüm Asus Notebook arızalarınızda telefonunuzu bekliyoruz.

Asus Teknik Servisi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız…

Bu Yazımıza Oy Vermek İstermisiniz ?
[Total: 1 Average: 5]
Diğer Bilgiler