Yakamoz İzmir Toshiba Notebook Servisi bütün bilgisayar, notebook ve tabletlerin arıza ve sorunlarında çözüm olabilmek için bir telefon kadar yakınınızda.

toshiba notebook servisiHızla ilerleyen bir teknoloji çağının içindeyiz. Teknoloji ilerledikçe diğer cihazlar gibi bilgisayarlar da hem boyut olarak küçültüldü, hem de daha fonksiyonel hale getirildi. Bu yüzden hayatımızın birçok alanında faydalandığımız bilgisayarlar, daha sık arızalanmaya ve daha çok özenli bakım istemeye başladı. Bunun farkında olan Yakamoz İzmir Notebook Servisi ekibimiz Toshiba masaüstü bilgisayar, notebook ve tabletlerin tüm yazılım ve donanımından kaynaklanan arızalarını, kullanıcısından ötürü meydana gelmiş arızalarını ve periyodik bakımlarını özenli, kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Toshiba notebook ve bilgisayarlarınızda oluşabilecek her türlü arıza için Yakamoz İzmir Notebook Tamir Servisimizi aramanız halinde 30 dakika içinde adresinizde olunacak ve bilgisayarınız teslim alınacaktır.

Toshiba Notebook’unuz yavaşladı mı? Açılması uzun sürüyor, internete bağlanmakta zorlanıyor musunuz? Ya da istediğiniz programı açamıyor, istediğiniz oyuna giremiyor musunuz? Bu tür sorunlar Notebook’unuzdaki yazılım hatalarında, işletim sisteminden kaynaklanan hatalardan ya da parçalarında oluşmuş bir arızadan kaynaklanıyor olabilir.

Toshiba Notebook Servisi

Yakamoz İzmir Notebook Tamir Servisi olarak her türlü probleminizde hizmetinizdeyiz. Bilgisayarınızı düşürmüş ve ya herhangi bir benzer sebeple ekranını, klavyesini ya da menteşelerini kırmış olabilirsiniz. Bu tür kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda parça değişimi gerekebilmektedir. Yedek parça değişiminin gerekli olduğu durumlarda İzmir Bilgisayar Servisimiz 2 yıl garantili, bilgisayarınızla birebir uyumlu yedek parçalar kullanarak, kaliteyi, güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Bir başka kullanıcıdan kaynaklanan arıza sebebi ise bilgisayarınızın üzerine su ve benzeri bir sıvının dökülmesidir. Sıvılar çok hızlı bir şekilde bilgisayarınızın iç parçalarına sızacaktır. Yapmanız gereken hemen bilgisayarın elektrikle bağlantısını kesip, bataryasını çıkarmaktır. Birçok kullanıcının yaptığı gibi bilgisayarı saç kurutma makinesi ile kurutmaya çalışmak, cihazın arızalanmasını engellemeyecektir. Daha sonra en kısa sürede Yakamoz İzmir Notebook Tamir Servisi olarak bizi aramanız ve teknik yardım almanız gerekir. Vakit kaybetmeden bilgisayarın iç parçalarının incelenmesi, zarar görmüş parçalar varsa müdahale edilmesi gerekir. Yakamoz İzmir Notebook Servisi olarak bizi aradığınız takdirde, bilgisayarınız adresinizden teslim alınacak, hasar tespiti yapıldıktan sonra size bilgi verilecektir. Tamirini onayladığınız takdirde onarımı gerçekleştirilecek ve bilgisayar adresinize tekrar iade edilecektir.

Müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim için önce gelir. hızlı ve kaliteli hizmeti misyonu olarak seçmiş olan Yakamoz İzmir Notebook Tamir Servisi ekibimiz Bütün Toshiba bilgisayar arıza ve bakımlarında siz İzmirliler için hizmetinizdedir.

Toshiba Teknik Servisi hakkında detyalı bilgi için tıklayınız…

Bu Yazımıza Oy Vermek İstermisiniz ?
[Total: 0 Average: 0]
Diğer Bilgiler