İzmir Lenovo notebook servisi bilgisayar, tablet ve notebook’larınızın her türlü arızası ve bakımı için bir telefonla hizmetinizde.

lenovo notebook servisi

izmir laptop servisi

Teknoloji ilerledi. Bütün teknolojik cihazlar gibi bilgisayarlar da küçüldükçe küçüldü. Az yer kaplayıp, daha çok fonksiyona sahip olmayı hedefleyen bilgisayarlar hayatlarımızda birçok alanda faydalandığımız, vazgeçemediğimiz unsurlar haline geldiler. İlk zamanlar bir oda büyüklüğündeyken günden güne mikrolaşan bilgisayarlar, küçüldükçe daha sık, daha kolay arızalanmaya başladı. Bu yüzden de daha özenli ve daha dikkatli kullanılması, bakımlarının daha itinalı yapılması gerekmeye başladı. İzmir Bilgisayar Servisi olarak bunun farkında olan ekibimiz Lenovo masaüstü bilgisayar, Lenovo Notebook ve Lenovo tabletlerin bütün yazılım ve donanımından kaynaklanan arızalarını, kullanıcı hatasından kaynaklanan bozulmaları ve periyodik bilgisayar bakımlarını kaliteli ve özenli bir şekilde yapmaktadır. Lenovo Notebook’unuzda oluşan herhangi bir arızada, İzmir Notebook Tamir Servisi’ni aradığınızda, 30 dakika içinde adresinizde olunacak ve notebook’unuz teslim alınacaktır.

Lenovo Notebook Servisi

Bilgisayarınızda oluşabilecek arızalar, yazılım hatalarından, işletim sistemi hatalarından ve ya parçalarının arızalanmasından oluşabilir. Bu durumda bilgisayarlarınızın yavaşlaması, geç açılması, internete bağlanmakta zorlanması gibi problemler yaşayabilirsiniz. Lenovo Notebook’unuzun performansı düşmüşse, bazı programları açamıyor ya da istediğiniz oyuna giremiyorsanız İzmir Notebook Tamir Servisini arayarak teknik yardım alabilirsiniz. Bilgisayarınızı elinizden düşürmüş ve ya başka bir sebepten dolayı ekranının, klavyesinin ve ya menteşelerinin kırılmasına sebep olmuşsanız, onarımı için yedek parça değişimi gerekebilir. Yedek parça değişimlerinde 2 yıl garantili, bilgisayarınıza uyumlu ve kaliteli yedek parçalar kullanarak, güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

İzmir Bilgisayar Servisi Harddisk Arızaları

izmir laptop servisiYakamoz Bilgisayar Lenovo notebook servisi olarak harddisk arızalarını en az veri kaybıyla yada hiç veri kaybı yaşanmaksızın çözmekteyiz. Son teknoloji veri kurtarma yazılımları ile arızalı harddiskinizden bilgilerinizi kurtarmaktayız. Mümkünse mevcut harddiski tamir etmekte, aksi halde orjinal parça ile değişimini sağlamaktayız.

Lenovo Notebook Sıvı Taması

Bilgisayarınızın bozulmasına neden olan diğer bir kullanıcı kaynaklı arıza nedeni ise, bilgisayarınızın üzerine su ve benzeri sıvıların dökülmesidir. Bu tür bir kazayla karşılaşıldığında sıkça saç kurutma makinesi ile kurutma yöntemine başvuruluyor. Bu davranış son derece yanlış, faydasız hatta bazen bilgisayara zarar verebilen bir uygulamadır. Yapmanız gereken sadece bilgisayarınızın elektrikle bağlantısını kesip, bataryasını çıkarmaktır. Daha sonra en kısa sürede İzmir Lenovo Notebook Servisi olarak bizi aramalı ve teknik yardım almalısınız. Dökülen sıvı hızlı bir şekilde bilgisayarınızın iç parçalarına sızabileceği için vakit kaybetmeden incelenmesi yapılmalı ve zarar gören kısımlar varsa uzmanlar tarafından müdahale edilmelidir. İzmir Notebook Servisi olarak bizi aradığınızda en kısa sürede Lenovo Notebook’unuz adresinizden teslim alınacak ve hasar tespiti yapılacaktır. Daha sonra size bilgi verilecek ve onayladığınız takdirde tamiri gerçekleştirilecektir. Son olarak da bilgisayarınız tekrar istediğiniz adrese teslim edilecektir.

Misyonumuz, kaliteli, güvenilir ve hızlı servis. İzmir Notebook Tamir Servisi uzman ekibiyle birlikte, İzmirliler için hizmetinizde.

İzmir Lenovo teknik servisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…

Bu Yazımıza Oy Vermek İstermisiniz ?
[Total: 2 Average: 3.5]
Diğer Bilgiler