Yakamoz Mithatpaşa bilgisayar servisi masaüstü bilgisayar, notebook ve tablet arızalarında, 30dakikada kapınızda. Cihazınızı kapınızdan teslim alıyoruz, sorunu tespit edip size durum bilgisi veriyoruz, tamir işlemini onaylamanız halinde gerek yazılımsal gerek donanımsal onarımı gerçekleştirerek tekrar evinize teslim ediyoruz.

Mithatpaşa bilgisayar servisiBu süreç içerisinde cihazınızın durumuyla ilgili takibi size vereceğimiz şifre ile websitemizde bulunan arıza takip kısmından takip edebiliyorsunuz.

Isınma sorunlarından, klavye temizliğine, mavi ekran hatasından işletim sistemi hatasına, virüs temizlemeden, anakart ve harddisk sorunlarına kadar bilgisayar, notebook ve tablet cihazlarına ait tüm teknik destek Yakamoz Mithatpaşa bilgisayar servisi tarafından sağlanmaktadır.

Üstelik Yakamoz Mithatpaşa bilgisayar servisi olarak acer, asus, hp, toshiba, exper, casper, lenovo, dell, mac, samsung markaları başta olmak üzere tüm bilgisayar markalarında 2 yıl garantili orjinal yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Canlı destek bölümünden bizlere ulaşabileceğiniz gibi 7 gün 24 saat 0 (232) 484 0 184 / 0 (850) 210 92 35 /

0 543 254 6 254 telefon numaralarımızdan yada mail@yakamozbilgisayar.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Biz sizi arayalım!
İletişim formu aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Form doldurmak için tıklayınız

Mithatpaşa bilgisayar servisi