Karabağlar Bilgisayar ve Laptop Servisi

Yakamoz Karabağlar bilgisayar servisi masaüstü bilgisayar, notebook ve tablet arızalarında, 30 dakikada kapınızda. Cihazınızı adresinizden teslim alıp arıza tespit işlemini yapıyoruz. Arıza tespit işleminin ardından fiyatlandırma işlemi yapılıyor yapılan işlemler sonucunda size fiyat ve arıza bilgisini veriyoruz. Yapılacak olan onarım işlemi için siz değerli müşterimizden onarım için onay alıyor ve onarım işlemini başlatıyoruz. Onarım işlemlerimiz genellikle 3 iş günü içerisinde sonuçlanıyor. Onarımı tamamlanan cihazınızı gerekli testlerden geçirdikten sonra adresinize teslim ediyoruz.

Karabağlar bilgisayar servisiBu süreç içerisinde cihazınızın durumuyla ilgili takibi size vereceğimiz şifre ile web sitemizde bulunan arıza takip kısmından takip edebiliyorsunuz.

Isınma sorunlarından, klavye temizliğine, mavi ekran hatasından işletim sistemi hatasına, virüs temizlemeden, anakart ve harddisk sorunlarına kadar bilgisayar, notebook ve tablet cihazlarına ait tüm teknik destek Yakamoz Karabağlar bilgisayar servisi tarafından sağlanmaktadır.

Üstelik Yakamoz Karabağlar bilgisayar servisi olarak acer, asus, hp, toshiba, exper, casper, lenovo, dell, mac, samsung markaları başta olmak üzere tüm bilgisayar markalarında 2 yıl garantili orijinal yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Uzman teknik ekibimize 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımız 0 232 226 33 02 – 0 850 210 92 35

0 542 254 6 254 telefon numaralarımızdan yada mail@yakamozbilgisayar.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Biz sizi arayalım!
İletişim formu aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Form doldurmak için tıklayınız

Karabağlar bilgisayar servisi