Bu gizlilik politikası ile Yakamoz Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri internet sitesi yakamozbilgisayar.com (Gizlilik politikasında “yakamozbilgisayar.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların yakamozbilgisayar.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

yakamozbilgisayar.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve üçüncü kişi veya kurumlarla paylaşılmayacaktır.

yakamozbilgisayar.com, kişisel bilgilerin ve yakamozbilgisayar.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. yakamozbilgisayar.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, yakamozbilgisayar.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, yakamozbilgisayar.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

yakamozbilgisayar.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, yakamozbilgisayar.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

0850 210 92 35

Sanayi bakanlığı kamuyu aydınlatma yükümlülüğü